Під покровом Пресвятої Богородиці вчимося захищати Україну.
Покрову Пресвятої Богородиці святкуємо разом з Днем Захисника України, Днем козацтва. Духовність, патріотизм, відданість, вірність, спритність, звитяга, доброта – скільки в це свято юнаків і дівчат задумалися над споконвічними цінностями народу України. Молоді належить майбутнє...
Парламент школи прийняв рішення організувати з молодшими школярами бесіди, презентацію, з учнями 5-9 класів - диспут, конкурс на кращого знавця історії козацьких звитяг та героїзму воїнів АТО в боротьбі за незалежність України...
Задум заступника директора школи з виховної роботи Андрейчик Марії Василівни про проведення в честь свята інтелектуально-логічної гри, в ході якої виконавцям прийдеться розгадувати низку різноманітних загадок, пошуку відповідей на несподівані питання та виконувати відповідальні завдання під гаслом «Козацькому роду нема переводу» з юнаками старших класів. Ідею проведення гри-квесту всі сприйняли надзвичайно схвально.
Готувалися до свята всі учні: для участі в змаганні сформовано дві команди юнаків 9-11 класів. Озвучено мету гри-квесту: формувати в учнів потребу в глибокому і творчому оволодінні знаннями з різних предметів, поглибити знання з історії та культури запорізького козацтва, виховувати повагу до традицій і звичаїв українського народу та почуттів національної гідності, патріотизму, розвивати творче мислення, пізнавальний інтерес, прагнення до самоосвіти та поглиблення життєвих компетентностей вихованців.
Місце проведення гри: приміщення та територія школи. Про наступний етап завдання юнаки дізнаються з ключових слів, ребусів, загадок. Перемагає спритність, смикалка, швидкість, точність, витривалість. Переможцем стане команда, яка першою прибіжить до фінішу, виконавши всі завдання на етапах з найменшою кількістю штрафних, і , звичайно, отримає нагороду.
Старт гри-квесту – актова зала школи, переповнена вболівальниками і … козаками.
Звучить Гімн України, хвилиною мовчання присутні вшановують пам’ять загиблих воїнів АТО. Напутнє слово голови журі, директора школи Лужецької Н.В. про збереження життя і здоров’я учасників гри та дотримання правил техніки безпеки.
Вболівальники знайомляться зі складом кожної команди, короткий інструктаж учасників, місія яких проходить під козацьким гаслом «У нас вище всього честь і слава, воєнна справа: щоб себе не зганьбити і ворогів перемогти!»
Члени журі слідкують за кожним етапом, перш за все, як команди юних козаків знають і дотримуються вимог Кодексу лицарської Честі та Слави.
Звучить «Запорізький марш», як сигнал про початок змагань. Кожна команда отримує по 6 приказок-прибауток, прислів’їв з козацького життя, які необхідно відкоригувати згідно історичного змісту та вимог українського правопису.
Отамани «Максимус» та «Орли» отримують маршрутний лист:
1-й бій «Таємниці Нептуна» (у приміщенні столової)
2-й бій «Таємниці букв» (кабінет інформатики», суддя на етапі Леврінц Тіберій Л.)
3-й бій «Четвертий лишній» (бібліотека, суддя на етапі Костик С.Ю.)
4-ій бій «Козацька символіка» (кабінет історії, суддя на етапі Шимоня Наталія М.)
5-й бій «Немирний атом» (кабінет хімії, суддя на етапі Опаленик В.Ю.)
6-й бій «Тарзанка» (подвір’я школи)
7-й бій «Снайпер» (Майстерня, суддя на етапі Стадник В.В.)
8-й бій «Сапер» (пришкільна ділянка»)
Фінал та нагородження команди-переможця у приміщенні актової зали
Захисникам України Слава.
Продовження свята у Закарпатській Філармонії.
|