П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з інформаційних технологій 11 клас
№
|
Назва навчального закладу
|
Прізвище, ім’я,
по-батькові учня
|
Код
учня
|
Бали
|
заг.
к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|
|
|
-
|
В. Добронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Бенедек Віолетта Йосифівна
|
|
18
|
45
|
10
|
0
|
73
|
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Матей Вівіен Степанівна
|
|
32
|
20
|
0
|
0
|
52
|
|
|
-
|
В. Лазівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Бабуський Віталій Юрійович
|
|
0
|
0
|
3
|
0
|
3
|
|
|
-
|
Коритнянська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Молнар Ласло Ласлович
|
|
14
|
44
|
27
|
28
|
113
|
III
|
|
-
|
Камяницька
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Воронков Сергій Олександрович
|
|
8
|
10
|
3
|
5
|
26
|
|
|
-
|
Лінцівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Коштура Сніжанна
|
|
13
|
25
|
3
|
0
|
41
|
|
|
-
|
Малодобронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Комоні Давід Йосипович
|
|
2
|
10
|
0
|
0
|
12
|
|
|
-
|
Р. Комарівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Адамчо Юліанна Михайлівна
|
|
0
|
49
|
0
|
0
|
49
|
|
|
-
|
Сторожницька
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Фулайтар Іван Степанович
|
|
3
|
30
|
3
|
5
|
41
|
|
|
-
|
Сюртівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Антофій Христофор Олександрович
|
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
|
|
-
|
Червонівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Митрак Анастасія Михайлівна
|
|
11
|
30
|
12
|
0
|
53
|
|
|
-
|
Шишлівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Варга Яна Жолтівна
|
|
16
|
54
|
34
|
29
|
133
|
I
|
|
-
|
Шишлівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Пастеляк Кристина Яношівна
|
|
20
|
48
|
33
|
29
|
130
|
II
|
|
-
|
М.Геєвецький
НВК І-ІІІ ст.
|
Чакань Вікторія Степанівна
|
|
1
|
5
|
3
|
0
|
9
|
|
|
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з інформаційних технологій 10 клас
№
|
Назва навчального закладу
|
Прізвище, ім’я,
по-батькові учня
|
Код
учня
|
Бали
|
заг.
к-сть
балів
|
Місце
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Молнар Ернест Ернестович
|
|
2
|
5
|
0
|
0
|
7
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Гал Матей Томашович
|
|
13
|
4
|
0
|
0
|
17
|
|
-
|
В. Добронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Гіді Адальберт Адальбертович
|
|
0
|
52
|
0
|
0
|
52
|
III
|
-
|
В. Лазівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Русинкович Олександр Русланович
|
|
5
|
5
|
0
|
0
|
10
|
|
-
|
Коритнянська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Шимон Роберт Томашович
|
|
21
|
50
|
27
|
24
|
122
|
II
|
-
|
Малодобронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Балог Іштван Степанович
|
|
3
|
38
|
0
|
0
|
41
|
|
-
|
Р. Комарівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Бан Янош Золтанович
|
|
5
|
0
|
0
|
0
|
5
|
|
-
|
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Король Вікторія Віталіївна
|
|
3
|
0
|
16
|
0
|
19
|
|
-
|
Червонівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Філіп Олександра Василівна
|
|
13
|
21
|
0
|
0
|
34
|
|
-
|
Шишлівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Поліщук Олег Станіславович
|
|
26
|
64
|
29
|
29
|
148
|
I
|
-
|
М.Геєвецький
НВК І-ІІІ ст.
|
Богаті Естер Міклошівна
|
|
0
|
10
|
4
|
0
|
14
|
|
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з інформаційних технологій 9 клас
№
|
Назва навчального закладу
|
Прізвище, ім’я,
по-батькові учня
|
Код
учня
|
Бали
|
заг.
к-сть
балів
|
Місце
|
|
1
|
2
|
3
|
4
|
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Комоні Марк Дьулович
|
|
6
|
3
|
1
|
-
|
10
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Гіді Матей Васильович
|
|
4
|
6
|
6
|
-
|
16
|
|
-
|
В. Добронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Сані Янош Іванович
|
|
6
|
3
|
0
|
-
|
9
|
|
-
|
Есенська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Гейреши Йосип Йосипович
|
|
6
|
10
|
0
|
-
|
16
|
|
-
|
Коритнянська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Пятачук Олександр Олександрович
|
|
40
|
58
|
0
|
-
|
98
|
I
|
-
|
Р. Комарівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Чепура Еріка Сергіївна
|
|
0
|
12
|
0
|
-
|
12
|
|
-
|
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Сарай Юрій Володимирович
|
|
17
|
0
|
2
|
-
|
19
|
|
-
|
Шишлівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Джупіна Крістіна Іванівна
|
|
27
|
24
|
35
|
-
|
86
|
II
|
-
|
М.Геєвецький
НВК І-ІІІ ст.
|
Ріток Норберт Чабович
|
|
0
|
24
|
0
|
-
|
24
|
III
|
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з інформаційних технологій 8 клас
№
|
Назва навчального закладу
|
Прізвище, ім’я,
по-батькові учня
|
Бали
|
заг.
к-сть
балів
|
Місце
|
А
|
B
|
C
|
D
|
|
|
-
|
В. Добронський ліцей
|
Сілваші Петро Петрович
|
5
|
19
|
8
|
-
|
32
|
|
-
|
В. Добронська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Орос Генріетта Золтанівна
|
7
|
20
|
0
|
-
|
27
|
|
-
|
Коритнянська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Юричко Іванна Віталіївна
|
14
|
14
|
18
|
-
|
46
|
II
|
-
|
Коритнянська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Гандич Анна
|
12
|
0
|
17
|
-
|
29
|
|
-
|
Р. Комарівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Шпонтак Марія Іванівна
|
26
|
4
|
4
|
-
|
34
|
III
|
-
|
Соловківська
ЗОШ І-ІІ ст.
|
Шанко Ерік Євгенійович
|
2
|
0
|
17
|
-
|
19
|
|
-
|
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Фучко Валерія Олександрівна
|
19
|
0
|
17
|
-
|
36
|
III
|
-
|
Шишлівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
|
Шкрамко Вікторія Миколаївна
|
21
|
56
|
34
|
-
|
111
|
I
|
-
|
М.Геєвецький
НВК І-ІІІ ст.
|
Кіш Саболч Бертолонович
|
1
|
38
|
4
|
-
|
43
|
II
|
Голова журі І.І. Дендеші __________________________
Члени П.С.Ференц___________________________
Ю.С.Желізник_________________________
О.Ю.Анталовці________________________ |