Понеділок, 25.06.2018, 18:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформаційний портал відділу освіти,молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
<
МОН урядовий портал ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ Ужгородська РДА ІСУО ЗНО ЗІППО ДНЗ освіта в україні шкільні підручники педпреса
Головна » 2018 » Червень » 6 » Підсумки конкурсу на краще власноруч виготовлене нетрадиційне обладнання для занять з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
21:11
Підсумки конкурсу на краще власноруч виготовлене нетрадиційне обладнання для занять з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти

Підведено підсумки конкурсу на краще власноруч виготовлене нетрадиційне обладнання для занять з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

Перед дитячим садком в даний час гостро стає питання про шляхи вдосконалення роботи по зміцненню здоров'я, розвитку рухів і фізичному розвитку дітей. Але виникає проблема – застаріле спортивне обладнання, що не дозволяє збільшити щільність заняття. Вирішити ці проблеми можна за допомогою використання нетрадиційного спортивного обладнання.

Відповідно до плану роботи Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністрації на 2017-2018 н.р. та з метою підвищення якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти, виявлення та поширення перспективного педагогічного досвіду, удосконалення професійної майстерності педагогів та стимулювання їх до творчої роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя, збагачення розвивального середовища закладів дошкільної освіти протягом березня-червня 2018 року проведено районний конкурс на краще власноруч виготовлене нетрадиційне обладнання для занять з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

У конкурсі взяли участь 23 педагоги із 15 закладів освіти та представлено 77 різних видів нестандартного обладнання: для вправляння у стрибках, киданні, метанні, лазінні, для розвитку координації рухів, вправляння у рівновазі у стані спокою та в русі, зміцнення м’язів ніг, спини та рук (балансири, еспандери, гантелі); для виконання загальнорозвиваючих вправ, проведення рухливих ігор, естафет, спортивних змагань, для профілактики плоскостопості, активізації рефлекторних зон стоп тощо.

Відповідно до рішення журі переможцями (І місце) та лауреатами (ІІ-ІІІ місце) визнано:

 

За нестандартне багатофункціональне обладнання (вправляння у стрибках, підлізанні, виконання загальнорозвивючих вправ, рухливі ігри):

- Ференцик Віталію Вікторівну, вихователя Анталовського ДНЗ, ,,Веселі промінчики”

- Довгош Тамілу Леонідівну, вихователя Чертезького ДНЗ ,,Промінчики сонечка“

- НаговськуНаталію Михайлівну, вихователя Розівського ДНЗ, ,,Черепаха-Аха”

За нестандартне обладнання для вправляння у стрибках:

- Ігнат Ларису Іванівну,вихователя Оріховицького ДНЗ, ,,Доріжка-стрибунець”

За нестандартне обладнання для вправлянні у киданні, метанні:

І місце

- Пайду Галину Василівну, вихователя Пацканівського ДНЗ ,,Гроно”,(метання у горизонтальну ціль, елементи спортивних ігор)

ІІ місце

– Лою Ларису Михайлівну, вихователя Нижньосолотвинського НВК, ,,Попади в ціль” (метання у горизонтальну ціль)

ІІІ місце

– Гіді Еріку Йосипівну, вихователя Малодобронського ДНЗ, (метання у горизонтальну та вертикальну ціль)

 

За нестандартне обладнання для розвитку координації рухів, вправляння у рівновазі у стані спокою та в русі, зміцнення м’язів ніг, спини та рук ,, Балансир:

 

І місце

– Сивохоп Наталію Василівну, вихователя,Руськокомарівського ДНЗ

ІІмісце

– Сливканич Мирославу Федорівну, вихователя Пацканівського ДНЗ ,,Гроно”

ІІІ місце

- Береш Гізеллу Венямінівну, вихователя Галоцького НВК,

- Югас Катерину Іванівну, вихователя Середнянського ДНЗ,

- Ференцик Віталію Вікторівну, вихователя Анталовського ДНЗ

За нестандартне обладнання для розвитку сили мязів рук, виконання загально розвиваючих вправ:

І місце

- Береш Гізеллу Беняминівну, вихователя Галоцького НВК ,,Кіндер – еспандер”, ,,Гантелі”

ІІ місце

- Мишанич Марію Василівну,вихователя Середнянського ДНЗ ,,Кіндер – еспандер”

ІІІ місце

- Баб’як Світлану Григорівну, вихователя Руськокомарівського ДНЗ ,,Чарівні гантельки”

За нестандартне обладнання для естафет, спортивних змагань (під час розваг, свят):

І місце

– Ференцик Віталію Вікторівну, вихователя Анталовського ДНЗ, ,,Лижі”

ІІ місце

– Курей Тетяну Йосипівну, вихователя Шишлівського ДНЗ, ,,Ролики”

Атрибути для рухливої гри:

- Бенедек Токач Адрієнн Золтанівну, вихователя Великогеєвецького ДНЗ, ,,літаки”

- Галайду Марину Іванівну,вихователя Оріховицького ДНЗ, ,,Чарівна павутинка”.

 

За нестандартне обладнання для профілактики плоскостопості, активізації рефлекторних зон стопи, вправляння у рівновазі:

 

І місце

– Лою Ларису Михайлівну, вихователя Нижньосолотвинського НВК, ,,Доріжка здоров’я з мішечків”

ІІ місце

– Довгош Тамілу Леонідівну, вихователя Чертезького ДНЗ, ,,Масажний килимок для ніг”

- Голик Мар'яну Михайлівну, вихователя Руськокомарівського ДНЗ , ,,Доріжка здоров’я

ІІІ місце

- Мишанич Марію Василівну, вихователя Середнянського ДНЗ, ,,Доріжка здоров’я”

- Югас Нелю Миколаївну,вихователя Худлівського ДНЗ, ,,Кольорова доріжка”

- Наговську Наталію Михайлівну, вихователя Розівського ДНЗ, ,,Доріжка здоров’я”

 

Щиро вітаємо призерів!

  

  

 

 

 

 

 

Переглядів: 75 | Додав: ishtvandendeshi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Анталовська ЗОШ І-ІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дубрівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.
Холмківська ЗОШ І-ІІ.ст.
Соломонівська ЗОШ І-ІІ ст.
Пацканівська ЗОШ І-ІІст.
Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ст.
Чабанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Чертезька ЗОШ І-ІІ ст.
Яроцька ЗОШ І-ІІ ст.
Освітній портал Ужгородщини

«Методичний портал»

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання безкоштовні програми безкоштовні програми фоторамки

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz