Субота, 18.08.2018, 22:35
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформаційний портал відділу освіти,молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
<
МОН урядовий портал ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ Ужгородська РДА ІСУО ЗНО ЗІППО ДНЗ освіта в україні шкільні підручники педпреса
Головна » 2018 » Травень » 30 » Підсумки фестивалю „Сузір’я талановитих дошкільнят” -2018
09:44
Підсумки фестивалю „Сузір’я талановитих дошкільнят” -2018

Фестиваль „Сузір’я талановитих дошкільнят” -2018

 

Відповідно до планів роботи відділу освіти, молоді та спорту, Ужгородського райметодкабінету Ужгородської райдержадміністраці на 2017-2018 н.р., наказу відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації від 19.02.2018№48 ,,Про проведення фестивалю дитячої творчості ,,Сузір’я талановитих дошкільнят” та з метою виявлення і підтримки талановитих і обдарованих дітей дошкільного віку, популяризації кращого досвіду роботи педагогічних працівників протягом квітня-травня 2018 року в районі проведено фестиваль „Сузір’я талановитих дошкільнят” (далі – Фестиваль).

У рамках Фестивалю проведено конкурси:,,Веселі нотки”; ,,Веселковий дивосвіт” та ,,Юний декламатор” на тему ,,Чарівний світ дитинства”, в яких взяв участь 341 вихованець із 30 закладів освіти району, які надають освітні послуги з дошкільної освіти:

Більше як 290 дошкільнят змагалися в різних номінаціях конкурсу,,Веселі нотки”:спів, музично-ритмічні рухи(хореографія), гра на музичних інструментах тощо.

В конкурсі ,,Веселковий дивосвіт” взяли участь 99 вихованців. Роботи конкурсантів творчо виконані у різних техніках, цікаві та різноманітні.

Бажання декламувати вірші виявили діти віком від 4 до 6 років: 31 дитина із 26 закладів освіти району (ДНЗ та НВК)

Фестиваль показав, що у закладах освіти району, які надають освітні послуги з дошкільної освіти, проводиться належна робота щодо підтримання інтересу малят до поетичного слова, розвитку художньо-творчих, музичних та розкриття творчих здібностей вихованців.

21-22 травня 2018р.відбулося підсумкове засідання журі.

Відповідно до підсумків конкурсів ,,Юний декламатор”, ,,Веселковий дивосвіт”, ,,Веселі нотки” та наказу відділу освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації 25.05.2018№169 ,,Про підсумки фестивалю дитячої творчості ,,Сузір’я талановитих дошкільнят”

Переможцями Фестивалю визнано:

    1. Серед учасників районного огляду-конкурсу ,,Веселі нотки”-2018 :

За краще виконання номерів ,,Хореографія”:

Переможцями:

колективи вихованців:

Невицького НВК (найкраще розкриття теми)

Киблярського ДНЗ

Лауреатами:

колективи вихованців:

Малодобронського ДНЗ(ІІ місце)

Анталовського ДНЗ (ІІ місце)

Великодобронського ДНЗ (ІІ місце)

Лінцівського ДНЗ (ІІІ місце)

Пацканівського ДНЗ (ІІІ місце)

Руськокомарівського ДНЗ (ІІІ місце)

Оріховицького ДНЗ (ІІІ місце)

Нижньосолотвинського НВК (ІІІ місце)

Есенського ДНЗ (ІІІ місце)

Шишлівського ДНЗ (ІІІ місце)

 

За краще виконання номерів ,,Хоровий спів”:

Переможцями:

колективи вихованців:

Анталовського ДНЗ

Тийгласького ДНЗ

Лауреатами:

колективи вихованців:

Нижньосолотвинського НВК (ІІ місце)

Концівського ДНЗ (ІІ місце)

Галоцького НВК (ІІІ місце)

Паладь-Комарівецького ДНЗ (ІІІ місце)

 

За краще виконання номерів ,,Сольний спів” :

Переможцем:

Андрія Сікору, вихованця Тийгласького ДНЗ;

Лауреатами:

Валерію Куберку, вихованку Анталовського ДНЗ (ІІ місце)

Язмін Ур,вихованку Малодобронського ДНЗ (ІІ місце)

Наталію Литвин, вихованку Часлівецького ДНЗ (ІІ місце)

Аліну Гулу, вихованку,Киблярського ДНЗ (ІІІ місце)

Віталіну Кирлик. вихованку Оріховицького ДНЗ (ІІІ місце)

Іллара Матяша, вихованця Паладь-Комарівецького ДНЗ (ІІІ місце)

 

За краще виконання номерів ,,Гра на музичних інструментах”:

Переможцем:

колектив вихованців Часлівецького НВК

Лауреатами:

колективи вихованців:

Галоцького НВК (ІІ місце)

Киблярського ДНЗ (ІІ місце)

Оріховицького НВК(ІІ місце)

Малодобронського ДНЗ (ІІІ місце)

Великодобронського ДНЗ (ІІІ місце)

Оноківського ДНЗ (ІІІ місце)

 

За краще виконання номерів ,,Майстер-клас” серед неодноразових переможців конкурсу ,,Веселі нотки” :

переможцем у 2018р. - колектив вихованців Середнянського ДНЗ ,,Сонечко

Лауреатами:

Назара Архіпова, вихованця Кам’яницького ДНЗ ,,Капітошка (,,Сольний спів”)

колектив вихованців Розівського ДНЗ (,,Хореографія”)

Поліну Боднар, вихованку Худлівського ДНЗ (,,Сольний спів”)

 

1.2. Серед учасників районного конкурсу ,,Юний декламатор-2018:

визнати переможцями:

Дмитра Сегедія, вихованця Коритнянського ДНЗ;

Василісу Синичку, вихованку Киблярського ДНЗ;

Павла Шпонтака, вихованця Худлівського ДНЗ;

визнати лауреатами:

– Ельвіру Тищенко, вихованку Лінцівського ДНЗ (ІІ місце);

– Артема Кушніра, вихованця Кам’яницького ДНЗ(ІІ місце);

– Юліану Ковальчук , вихованку Невицького НВК (ІІ місце);

– Ченге Кіш, вихованку Великодобронського ДНЗ (ІІ місце);

– Данієлу Галамбу, вихованкуРозівського ДНЗ (ІІІ місце)

  • Вікторію Юско, вихованку Оріховицького ДНЗ (ІІІ місце)
  • Софію Шніцер, вихованку Нижньосолотвинського НВК(ІІІ місце)
  • Домініка Ігнаць, вихованця Часлівецького НВК (ІІІ місце)
  • Антоніну Сметанюк, вихованку Анталовського ДНЗ (ІІІ місце)

 

1.3. Серед учасників районного конкурсу ,,Веселковий дивосвіт”-2018 переможцями визнати:

за малюнок фарбами

І місце

- Олександру Опаленик,Камяницький ДНЗ, робота ,,Квіткова поляна

- Василину Шляхту, Худлівський ДНЗ, робота ,,Найкращі друзі

- Вероніку Ігнац, Паладь-Комарівецький ДНЗ, робота ,,Глечик з квітами

II місце

- Олександру Кузьму, Дубрівський ДНЗ,робота ,,Мій рідний дім

- Валєру Куцина,Концівський ДНЗ, робота ,,Весняна природа

- Богдана Галамбу, Оріховицький ДНЗ, робота ,,Веселка

III- місце

- Ханну Сокач, Галоцький НВК, робота ,,Весняні квіти

- Любомира Мана, Середнянський ДНЗ, робота ,,Яблука червоні. яблука румяні

- Дашу Чернецьку, Камяницький ДНЗ, робота ,,Весняні квіти

 

за малюнок олівцями:

I місце

- Ольгу Юртин, Пацканівський ДНЗ, робота ,, Весна прийшла”

- Владислава Хамилека, Шишлівський ДНЗ, робота ,,Колобок”

- Марію Кучак, Оріховицький ДНЗ, робота ,,Мій будинок

II місце

- Віолу Сокач, Паладь-Комарівецький ДНЗ, робота ,,У світі казок

- Луцу Серні, Великодобронський ДНЗ, робота ,, Чарівний світ дитинства ”

- Лорету Бару, Великодобронський ДНЗ, ,,Мої улюблені тварини”

III місце

  • Ганну Молнар, Тисаашванський ДНЗ, робота ,,Весняна галявина”
  • Кріштофа Літераті, Тисаашванський ДНЗ, робота ,,Улюблена тварина”
  • Руслана Шелемона, Камяницький ДНЗ, робота ,,Моя сімя”

 

за вироби з пластиліну:

I місце

  • Олега Козісту, Руськокомарівський ДНЗ, робота ,, Грибочки

II місце

  • роботу ,, Чарівний світ дитинства, Киблярський ДНЗ

III місце

- Віоллу Сакач, Паладь – Комарівецький ДНЗ, робота ,, Веселий баранчик

 

за аплікації:

I місце

- Ярослава Решетаря, Великодобронський ДНЗ, робота ,,Мій любий дитячий садок

- Вероніку Ігнац, Паладь – Комарівецький ДНЗ, робота ,,Весна

- Ванду Касаш, Малогеєвецький НВК, робота ,,Магія ранньої весни”

II місце

- Марію Дербак, Розівський ДНЗ, робота ,,Чарівні квіти

- Аліну Боднар, Концівський ДНЗ, робота ,,Ваза

III місце

- Віоллу Анречік, Ратівецький ДНЗ, робота ,,Весняний букет

 

серед нетрадиційних робіт:

I місце

- Аллу Дзямко, Середнянський ДНЗ, робота ,,Пухнасті курчата

II місце

- Вікторію Траль, Середнянський ДНЗ, робота,,Квіти для мами

III місце

- Вероніку Ігнац, Паладь – Комарівецький ДНЗ, робота ,,Великдень

- Анну-Марію Брензович, Коритнянський ДНЗ, робота,,Я бачу світ таким яскравим

 

за конструювання з паперу:

I місце

  • Юлію Гряділь, Концівський ДНЗ, робота ,,Веселий півник

II місце

  • Олександра Добрянського, , Руськокомарівський ДНЗ, робота ,,Парасолька

III місце

  • Олександра Товта, Галоцький НВК, робота ,,Подарунок для мами

серед колективних робіт:

- колектив вихованців Руськокомарівського ДНЗ, робота ,,Чарівний підводний світ,

II місце

- колектив вихованців Худлівського ДНЗ, робота ,,Біля мами добре нам

III місце

- колектив вихованців Худлівського ДНЗ, робота ,,В дружбі наша сила

 

серед робіт з природного матеріалу:

I місце

- Вікторію Юско, Оріховицький ДНЗ, робота,,Мишка”

II місце

- Анну Куцин, Пацканівський ДНЗ, робота ,, Кульбабка

III місце

-Артема Югаса, Анталовський ДНЗ, робота ,,Квіти для мами

 

Вітаємо переможців та лауреатів Фестивалю!

Відео

Кам'яницький ДНЗ

Невицький НВК

Роботи учасників конкурсу ,.Веселковий дивосвіт

       

Підсумкове засідання журі

 

  

Переглядів: 69 | Додав: ishtvandendeshi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Анталовська ЗОШ І-ІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дубрівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.
Холмківська ЗОШ І-ІІ.ст.
Соломонівська ЗОШ І-ІІ ст.
Пацканівська ЗОШ І-ІІст.
Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ст.
Чабанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Чертезька ЗОШ І-ІІ ст.
Яроцька ЗОШ І-ІІ ст.
Освітній портал Ужгородщини

«Методичний портал»

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання безкоштовні програми безкоштовні програми фоторамки

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz