П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з української мови і літератури_у 7 класі ( 2016-2017 навчальний рік )
№
|
Прізвище, ім’я,
по батькові
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Шифр
|
Бали
|
Заг. к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
1
|
Ратівецька ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Васянович Еріка Олександрівна
|
7-3
|
4
|
1
|
0
|
4
|
5
|
2
|
16
|
ІІІ
|
2
|
Соломонівська ЗОШ І-ІІ ступенів
|
Балог Крістіна Олександрівна
|
7-1
|
2
|
1,5
|
0
|
4
|
4
|
4
|
15,5
|
ІІІ
|
3
|
Тисаашванська
ЗОШ І-ІІ ступенів
|
Немеш Георгій Іванович
|
7-7
|
0
|
1
|
0
|
3
|
4
|
2
|
10
|
|
4
|
Холмківська ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Павлюк Ніколетта Іванівна
|
7-5
|
3
|
0
|
0
|
4
|
5
|
2
|
14
|
|
5
|
В. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Гіді Віраг Кароліна Олександрівна
|
7-2
|
0
|
1
|
0
|
4
|
1
|
2
|
8
|
|
6
|
Есенська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Мезив Віолетта Томашівна
|
7-6
|
0
|
1
|
0
|
3
|
3
|
2
|
9
|
|
7
|
Шишлівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Палатиц Мартин Адальбертович
|
7-4
|
1
|
0,5
|
0
|
4
|
2
|
2,5
|
10
|
|
« 7 » грудня 2016 року
Голова журі ______________________________________В.Сабовчик
Члени __________________________________________ Н.Васько
__________________________________________Н. Берта
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з української мови і літератури_у 8 класі ( 2016-2017 навчальний рік )
№
|
Прізвище, ім’я,
по батькові
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Шифр
|
Бали
|
Заг. к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
1
|
В. Геєвецька ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Семсичко Донателла Іванівна
|
8-6
|
7
|
0
|
7
|
0
|
2
|
2
|
18
|
ІІІ
|
2
|
Соловківська ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Комоні Олександра Тиборівна
|
8-8
|
10
|
5
|
7
|
0
|
4
|
2
|
27
|
І
|
3
|
Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ступенів
|
Коштура Марина Михайлівна
|
8-7
|
5,5
|
3
|
4
|
2
|
2
|
1
|
17,5
|
ІІІ
|
4
|
В. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Фількорн Світлана В’ячеславівна
|
8-9
|
6
|
3
|
6
|
0
|
2
|
3
|
20
|
ІІ
|
5
|
Есенська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Кочов Вікторія Миколаївна
|
8-3
|
1
|
1
|
2
|
0
|
1
|
3
|
8
|
|
6
|
М.Геєвецький НВК
І-ІІІ ступенів
|
Кара Олександра Оскарівна
|
8-1
|
5
|
0
|
6
|
2
|
4
|
1
|
18
|
ІІІ
|
7
|
М. Добронська ЗОШ І-ІІІ ступені
|
Сільваші Петра-Патріція Чабівна
|
8-2
|
1
|
0
|
5
|
4
|
2
|
3
|
15
|
|
8
|
Сюртівська ЗОШ
І-ІІІ ступені
|
Боднар Емеше Золтанівна
|
8-5
|
5
|
1
|
7
|
0
|
2
|
3
|
18
|
ІІІ
|
9
|
В. Добронський ліцей
|
Ферко Емілія-Вероніка Томашівна
|
8-4
|
0
|
1
|
4
|
1
|
1
|
0
|
7
|
|
« 7 » грудня 2016 року
Голова журі ______________________________________В.Сабовчик
Члени ___________________________________________Г.Микита
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з української мови і літератури __в 9 класі ( 2016-2017 навчальний рік )
№
|
Назва школи
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Шифр
|
Бали
|
Заг. к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
1
|
В. Геєвецька ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Дюрке Жофія Робертівна
|
9-2
|
9
|
0,5
|
5
|
4,5
|
2
|
0,5
|
21,5
|
ІІІ
|
2
|
Ратівецька ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Лакатош Іштван Іштванович
|
9-5
|
1
|
0,5
|
3
|
1
|
4
|
4,5
|
14
|
|
3
|
Соловківська ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Семенюк Сергій Миколайович
|
9-3
|
6
|
1,5
|
5,5
|
4
|
4,5
|
4,5
|
26
|
ІІ
|
4
|
Холмківська ЗОШ
І-ІІ ступенів
|
Кіш Даніель Степанович
|
9-1
|
3
|
0,5
|
0
|
0
|
4
|
5
|
12,5
|
|
5
|
В. Добронська ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Сільваші Антоніна Василівна
|
9-4
|
7
|
4,5
|
6
|
4,5
|
3,5
|
4
|
29,5
|
І
|
6
|
Есенська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Cабов Крістіна Фадорівна
|
9-8
|
0
|
2
|
3
|
0,5
|
3
|
3
|
11,5
|
|
7
|
М. Добронська
ЗОШ І-ІІІ ступенів
|
Каллаі Вероніка Вікторівна
|
9-7
|
1
|
0,5
|
6,5
|
0
|
4
|
1
|
13
|
|
8
|
Шишлівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Сенчик Грета
Іванівна
|
9-9
|
1
|
1
|
4
|
0
|
4
|
1
|
11
|
|
9
|
В. Добронський ліцей
|
Марта Вівіен
Іванівна
|
9-6
|
1
|
2
|
4,5
|
1
|
4
|
3
|
15,5
|
|
« 7 » грудня 2016 року
Голова журі ______________________________________ В.Сабовчик
Члени ____________________________________________В.Кіш
____________________________________________С.Бочок
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з української мови і літератури_у 10 класі ( 2016-2017 навчальний рік )
№
|
Прізвище, ім’я,
по батькові
|
Назва школи
|
Шифр
|
Бали
|
Заг. к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
1
|
В. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Гете Беттіна
Йосипівна
|
10-5
|
7
|
3
|
3
|
2
|
5
|
4,5
|
24,5
|
ІІІ
|
2
|
Есенська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Лацко Тетяна Володимирівна
|
10-4
|
0
|
2
|
0
|
1
|
3,5
|
4,5
|
11
|
|
3
|
М.Геєвецький НВК
І-ІІІ ступенів
|
Жолтані Олена Вікторівна
|
10-2
|
10
|
3
|
6
|
5
|
5
|
4,5
|
33,5
|
І
|
4
|
М. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Біба Олександра Василівна
|
10-1
|
7
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
26
|
ІІ
|
5
|
В. Добронський ліцей
|
Мокань Дмитро Володимирович
|
10-3
|
8
|
2,5
|
5
|
5
|
4
|
4
|
28,5
|
ІІ
|
« 7 » грудня 2016 року
Голова журі ______________________________________ В.Сабовчик
Члени ___________________________________________С. Кантор
___________________________________________ К. Голош
П Р О Т О К О Л
ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ
з української мови і літератури_в 11 класі ( 2016-2017 навчальний рік )
№
|
Прізвище, ім’я,
по батькові
|
Назва школи
|
Шифр
|
Бали
|
Заг. к-сть
балів
|
Місце
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
1
|
В. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Мітро Габріелла Барбара Жолтівна
|
11-5
|
10
|
5
|
6
|
4
|
0
|
1
|
26
|
І
|
2
|
М.Геєвецький НВК
І-ІІІ ступенів
|
Манзич Вероніка Йосипівна
|
11-4
|
7
|
1,5
|
4
|
3
|
1
|
3
|
19,5
|
ІІ
|
3
|
М. Добронська ЗОШ
І-ІІІ ступегів
|
Гадар Кристина Золтанівна
|
11-1
|
3
|
2
|
3
|
4
|
0
|
2
|
14
|
|
4
|
Шишлівська ЗОШ
І-ІІІ ступенів
|
Пастеляк Кристина Яношівна
|
11-2
|
7
|
1
|
4
|
4
|
0
|
1
|
17
|
ІІІ
|
5
|
В. Добронський ліцей
|
Матей Вівієн Степанівна
|
11-3
|
4
|
1
|
2
|
4
|
0
|
1
|
12
|
|
« 7 » грудня 2016 року
Голова журі ______________________________________ В.Сабовчик
Члени ____________________________________________В.Петрунь
|