Понеділок, 25.06.2018, 18:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформаційний портал відділу освіти,молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
<
МОН урядовий портал ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ Ужгородська РДА ІСУО ЗНО ЗІППО ДНЗ освіта в україні шкільні підручники педпреса
Головна » 2018 » Червень » 4 » Останній дзвінок у Паладь-Комарівецькій школі
13:07
Останній дзвінок у Паладь-Комарівецькій школі

Останній дзвінок у нашій школі - Ballagás és tanévzáró ünnepség iskolánkban

      31 травня 2018 року у честь завершення навчання пралунав останній дзвінок  для наших учнів, а для четвертокласників відбулося прощання з початковою школою, з першою вчителькою. Директор школи, Пекар. Т. Я., привітала учнів із успішним завершенням навчального року та вручила похвальні грамоти за успішне навчання.

      На урочистому святі були присутні гості у школі: А. Андрейчак-Товт, як представник депутатів районної ради, та священники, А. Ковач, П. Скоропадський.

     Учні 4 класу підготували яскравий виступ з елементами хореографії. А їх класний керівник І. Сані із слізьми на очах підготувала подяку своїм вихованцям та їх батькам, усі мали змогу переглянути презентацію про шкільне життя четвертокласників. Від імені батьківського комітету подяку класному керівникові висловила Б. Надь, наш педагог-організатор.

      Тож свято останнього дзвонка відбулося, як у приміщенні, так і у серцях наших учнів.

 

„Aki elment, az elment, de aki egyszer nálunk volt,

az többé sohasem mehet el tőlünk egészen.

/Kassák Lajos/

    2018. május 31-én tanévzáró ünnepséget tartottunk iskolánkban, valamint a 4. osztályos tanulók búcsút vettek az alsó tagozattól. Az egybegyűlteket Pekár Tünde igazgatónő köszöntötte, aki tanévzáró ünnepi beszédében értékelte az elmúlt, eredményekkel teli tanévet, majd átadta a dicsérő okleveleket a versenyeken kiemelkedő teljesítményt nyújtó diákoknak, amelyek tükrözik a hátunk mögött hagyott tanév fáradalmas munkájának gyümölcsét.

    Tanévzáró ünnepségünket megtisztelte jelenlétével Andrejcsák -Tóth Anetta, az Ungvári Járási Tanács képviselője, valamint a KMKSZ Palágykomoróci Alapszervezetének elnöke, továbbá Kovács Attila református lelkipásztor és Szkoropadszky Péter görögkatolikus parókusakik megosztották szép és nemes gondolataikat az ünneplő közönséggel.

    nap fényét megkoronázta és az ünnepség színvonalát szebbé varázsolta a gyerekek szépen összeállított koreográfia alapján előadott szívhez szóló műsora.

  Ezt követően Szanyi Ildikó, a 4. osztályos tanulók tanítónője búcsúzott diákjaitól.  A könnyekig megható búcsúbeszéde után prezentáció formájában idézte fel az elmúlt 4 év legemlékezetesebb pillanatait, azokat a szeretetteljes élményeket, eseményeket, helyszíneket, amelyeket diákjaival együtt töltöttek el.

    A 4. osztályos szülők nevében Nagy Bernadett szervező-pedagógus mondott köszönetet „Ildikó néninek” áldozatos munkájáért, türelméért és szeretetéért.

    Tanévzáró ünnepségünk az utolsó csengő elhangzásával ért véget.

Переглядів: 29 | Додав: ishtvandendeshi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Анталовська ЗОШ І-ІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дубрівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.
Холмківська ЗОШ І-ІІ.ст.
Соломонівська ЗОШ І-ІІ ст.
Пацканівська ЗОШ І-ІІст.
Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ст.
Чабанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Чертезька ЗОШ І-ІІ ст.
Яроцька ЗОШ І-ІІ ст.
Освітній портал Ужгородщини

«Методичний портал»

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання безкоштовні програми безкоштовні програми фоторамки

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz