Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 № 1/9-593 ,,Про проведення ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”, відповідного наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 08.10.2018 року №229, наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації від 10.10.2018 №241 з метою підвищення загальної мовної культури, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді в жовтні-листопаді 2018 року було проведено І, ІІ етапи ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
У районному етапі конкурсу, який відбувся на базі Середнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, взяли участь 26 учнів із 15 шкіл району. Слід відзначити належний рівень підготовки учасників конкурсу керівниками та педагогічними працівниками Середнянської, Коритнянської, Лінцівської, Сторожницької, Анталовської, Дубрівської, Пацканівської, Чабанівської, Чертезької ЗОШ.
Відповідно до рішення журі ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка переможцями та призерами стали такі учні закладів освіти району:
5 клас
I місце
Фічора Юлія Михайлівна – учениця Середнянської ЗОШ I-III ступенів
II місце
Траль Діана Владиславівна – учениця Чабанівської ЗОШ I-II ступенів
III місце
Гавриш Олександра Олександрівна – учениця Середнянської ЗОШ I-IIІ
ступенів
6 клас
IІ місце
Химинець Валерія Юріївна – учениця Чертезької ЗОШ I-II ступенів
III місце
Стрижак Каміла Андріївна – учениця Лінцівської ЗОШ I-IIІ ступенів
7 клас
ІІ місце
Граб Дарина Олександрівна – учениця Пацканівської ЗОШ І-ІІ ступенів
III місце
Самойленко Анна Павлівна – учениця Анталовської ЗОШ I-II ступенів
8 клас
І місце
Яцків Антон Михайлович – учень Чабанівської ЗОШ I-II ступенів
IІ місце
Дуб Вікторія Іванівна – учениця Коритнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце
Машкаринець Ірина Юріївна – учениця Дубрівської ЗОШ І-ІІ
ступенів
9 клас
I місце
Прадід Вікторія Іванівна – учениця Дубрівської ЗОШ I-II ступенів ІІ місце
Дикун Лідія Степанівна – учениця Чертезької ЗОШ I-II ступенів
ІІІ місце
Юрчук Діана Олександрівна – учениця Сторожницької ЗОШ І-ІІІ
ступенів
11 клас
ІІІ місце
Денисенко Каміла Олександрівна – учениця Лінцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів |