П`ятниця, 16.11.2018, 19:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Інформаційний портал відділу освіти,молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
<
МОН урядовий портал ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ Ужгородська РДА ІСУО ЗНО ЗІППО ДНЗ освіта в україні шкільні підручники педпреса
Головна » 2018 » Березень » 7 » Методичний діалог учителів 3-4-х класів Ужгородського району
08:00
Методичний діалог учителів 3-4-х класів Ужгородського району

6 березня 2018 року на базі Червонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено методичний діалог учителів 3-4-х класів за темою «Ігри з молодшими школярами. Теорія і практика упровадження в освітній процес».
Розпочався захід привітанням учасників директором школи Кемінь Ольгою Михайлівною, яка ознайомила присутніх із візитною карткою школи.
 
Робота методичного діалогу розпочалася з виступу Сегляник Анжели Федорівни, учителя початкових класів Глибоцької ЗОШ І ступеня. Учителька розповіла про роль гри в освітньому процесі. Торкнулася теоретичних та практичних аспектів ігрової діяльності молодших школярів.
Практичну частину семінару продовжила Кундря Любов Іванівна, учительЧервонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вона провела майстер-клас на тему «Роль дидактичної гри на уроках у початковій школі». Любов Іванівна поділилася досвідом з організації та проведення ігор на уроках української мови. Присутні з ентузіазмом взяли участь у роботі майстер-класу. Учителі енергійно працювали з прислів’ями, анаграмами, ребусами та іншими мовними іграми.

 

 
Продовжила методичний діалог Горгош Людмила Іванівна, відповідальна за методичну роботу з учителями початкових класів району, яка коротко ознайомила присутніх учителів з нормативно-правовою базою Нової української школи. Розповіла про зміни, що відбулися в програмі он-лайн курсу на сайті студії онлайн-освіта EdEra (графік публікації матеріалів курсу, оцінюванням завдань тощо) та ознайомила зі змістом листа МОН від 26.02.2018 № 1/9-114 Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіта EdEra.
Людмила Іванівна проілюструвала головні компоненти Концепції Нової української школи, на які мають орієнтуватися вчителі початкової школи, а саме: новий зміст освіти, заснований на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві; орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, дитиноцентризм; наскрізний процес виховання, який формує цінності; педагогіка, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками. Також перерахувала 10 ключових компетентностей, якими повинні оволодіти учні сучасної школи. Звернула увагу на те, що Нова українська школа працюватиме на засадах «педагогіки партнерства» й ознайомила з основними принципами цього підходу.
Л.І. Горгош охарактеризувала особливості впровадження нового Державного стандарту початкової освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 87), ознайомила з проектом Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
Також звернула увагу на головні аспекти організованого завершення освітнього процесу в 4 класі, зокрема проведення ДПА.
Учасники методичного діалогу переконалися в тому, що ігрова діяльність в початкових класах веде до формування творчих і пізнавальних здібностей, креативного мислення. У процесі гри учні мають можливість вільно висловлювати думку, приймати нестандартні рішення, працювати в команді, слухати і бути почутим.
 
Творча атмосфера семінару сприяла плідній співпраці, учителі мали можливість висловити думки та обмінятися досвідом роботи з порушеної проблеми.
На завершення методичного діалогу Горгош Л.І. щиро подякувала дирекції школи, учителям за організацію та проведення заходу.
Переглядів: 202 | Додав: ishtvandendeshi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Лінцівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Анталовська ЗОШ І-ІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Дубрівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.
Холмківська ЗОШ І-ІІ.ст.
Соломонівська ЗОШ І-ІІ ст.
Пацканівська ЗОШ І-ІІст.
Тисаагтелекська ЗОШ І-ІІ ст.
Чабанівська ЗОШ І-ІІ ст.
Чертезька ЗОШ І-ІІ ст.
Яроцька ЗОШ І-ІІ ст.
Освітній портал Ужгородщини

«Методичний портал»

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання безкоштовні програми безкоштовні програми фоторамки

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz